ART / Lithographs / Graphic art 7639107
nr 763 9107
GRAPHIC ART
"Wasatidens Stockholm", 1926, subject size: 27 x 52,
"Wasatidens Stockholm", 1926, motivets mått: 27 x 52
SEK 450
Monday June 4 2012
at 18:12:50
200 kr
400 kr